Strona główna / Małopolska / Oświęcim / Policjanci zabezpieczyli przywłaszczony samochód

Policjanci zabezpieczyli przywłaszczony samochód

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zabezpieczyli samochód marki Citroen Jumper. Pojazd w bazie danych figurował jako przywłaszczony. Nieznani sprawcy porzucili go w rejonie jednej z posesji w Porębie Wielkiej. 

Wczoraj (7.08.br.) tuż przed godziną 10 policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Poręby Wielkiej, że na jej posesji znajduje się porzucony dostawczy samochód. Z jej relacji wynikało, że kilka dni temu para młodych ludzi poprosiła o możliwość pozostawienia u niej pojazdu, który uległ awarii.
Na miejsce udali się policjanci. Podczas sprawdzania pojazdu okazało się, że citroen jumper w bazie danych figurował jako utracony w wyniku przywłaszczenia, do którego doszło na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. W związku z powyższym pojazd został zabezpieczony i przewieziony na parking policyjny, gdzie będzie oczekiwał na właściciela. Za przywłaszczenie mienia sprawcy grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Sign Up For Daily Newsletter

Stay updated with our weekly newsletter. Subscribe now to never miss an update!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!