Strona główna / Małopolska / Kraków / Ławka dialogu tym razem na Grzegórzkach

Ławka dialogu tym razem na Grzegórzkach

We wtorek, 10 września o godz. 18.00, w Szkole Podstawowej nr 38 przy ul. F. Nullo 23, prezydent Aleksander Miszalski spotka się na „ławce dialogu” z mieszkańcami Grzegórzek.

„Ławka dialogu” to nowe otwarcie się urzędu na mieszkańców. Przyświeca mu idea budowy miasta opartego na dialogu i współpracy na linii miasto-mieszkańcy. Rozmowa prezydenta z krakowiankami i krakowianami będzie się odbywać na zasadzie partnerskiej relacji, opartej na poszanowaniu różnorodności, tolerancji i wzajemnego zrozumienia, bez względu na poglądy polityczne, płeć, wyznanie, pochodzenie, wiek, orientację seksualną, stan zdrowia czy zasobność portfela.

Mieszkańcy będą włączani w procesy decyzyjne zapadające w mieście, bo to oni najlepiej rozumieją specyfikę swojego najbliższego sąsiedztwa, znają jego bolączki. Dlatego, zgodnie z zapowiedzią, prezydent Aleksander Miszalski wychodzi do mieszkańców, aby wsłuchać się w ich głos i wspólnie wypracować rozwiązania zgłaszanych przez nich problemów.

Na spotkaniu każdy mieszkaniec będzie mógł zabrać głos i opowiedzieć prezydentowi, co, jego zdaniem, wymaga poprawy lub usprawnienia na Grzegórzkach. Na miejscu, oprócz prezydenta Aleksandra Miszalskiego, obecni będą także zastępcy prezydenta, Stanisław Mazur i Maria Klaman oraz dyrektorzy i przedstawiciele wydziałów Urzędu Miasta Krakowa oraz jednostek miejskich – tak, aby na miejscu proponować rozwiązania podejmowanych zagadnień.

Sign Up For Daily Newsletter

Stay updated with our weekly newsletter. Subscribe now to never miss an update!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!