Strona główna / Małopolska / Dąbrowa Tarnowska / Policjanci otrzymali defibrylatory AED

Policjanci otrzymali defibrylatory AED

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymali z funduszu prewencyjnego NSZZ Policji w Krakowie dwa defibrylatory AED. Funkcjonariusze i pracownicy cywilni przeszli już pierwsze szkolenie.

Urządzenia znajdowały się będą na wyposażeniu radiowozów,  służyć będą bezpieczeństwu wszystkich mieszkańców.

Policjanci i pracownicy cywilni jednostki w dniu 26.09 br. przeszli intensywne szkolenie pod okiem wykwalifikowanego instruktora dr Andrzeja Dziedzica, ratownika, a jednocześnie instruktora EFR i FACC, pracującego na dzień w dąbrowskiej komendzie. Otrzymany sprzęt podniesie znacznie możliwości ratowania życia ludzkiego, a odbyte szkolenie zapewni odpowiednią wiedze i umiejętności praktyczne.

Sign Up For Daily Newsletter

Stay updated with our weekly newsletter. Subscribe now to never miss an update!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!