Strona główna / Kultura / Jubileusz Bunkra Sztuki – konkurs na logotyp

Jubileusz Bunkra Sztuki – konkurs na logotyp

W przyszłym roku Bunkier Sztuki będzie obchodzić podwójny jubileusz – 60-lecia otwarcia galerii i 30-lecia nadania nazwy. Z tej okazji ogłoszono konkurs na logotyp jubileuszowy, który będzie służył do promocji przez cały rok.

Jeśli jesteś studentką / studentem uczelni artystycznych lub/i zajmujesz się grafiką i projektowaniem, możesz zaprezentować swój talent ogólnopolskiej publiczności oraz wygrać nagrodę wysokości 5 tys. zł.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem konkursu, zaprojektować logotyp oraz opisać genezę tego projektu. Zadanie konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć mailowo na skrzynkę konkurs@bunkier.art.pl lub na adres galerii do 29 listopada br.

– Chcemy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o naszych okrągłych urodzinach, dlatego w planach mamy chwalenie się naszą kolekcją i opowiadanie o historii Bunkra. Kulminacją obchodów będzie otwarcie we wrześniu 2025 r. wystawy, na której zaprezentujemy prace z Kolekcji Bunkra Sztuki. Chcemy opowiedzieć o najciekawszych zjawiskach polskiej sztuki współczesnej, ze szczególnych uwzględnieniem artystek i artystów krakowskich. Wystawom towarzyszyć będzie bogaty program edukacyjny skierowany do różnych grup odbiorców (dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów) oraz wiele wydarzeń promujących i popularyzujących sztukę współczesną, w tym: konferencje, koncerty, spotkania autorskie i oprowadzania kuratorskie – zapowiadają przedstawiciele Bunkra Sztuki.

Sign Up For Daily Newsletter

Stay updated with our weekly newsletter. Subscribe now to never miss an update!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!