Strona główna / Małopolska / Kraków / Znamy laureatów IV konkursu fotograficznego „Kraków w obiektywie seniora”

Znamy laureatów IV konkursu fotograficznego „Kraków w obiektywie seniora”

Table of Contents

Poznaliśmy laureatów konkursu fotograficznego „Kraków w obiektywie seniora w 20. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej”. Prace zwycięzców można oglądać do 30 października w holu Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 przy ul. Zabłocie 20 w godz. 8.00–17.00.

Laureaci konkursu

Kategoria przestrzeń:

  • I miejsce – Artur Gawor „Przestrzeń zamknięta”
  • II miejsce – Ryszard Cabała „Trasa Wolbromska”
  • III miejsce – Barbara Radziszewska „Małopolski Ogród Sztuki”
  • wyróżnienie – Henryk Szaleniec „Dom wschodzącego słońca o świcie”.

Kategoria wydarzenia:

  • I miejsce – Waldemar van de Sowiński „W samo południe”
  • II miejsce – Marek Janikowski „Roztańczony Kraków”
  • III miejsce – Andrzej Gacek „Manifa”, Jadwiga Smolicka-Dyrek „Protest”

Kategoria ludzie:

  • I miejsce – Dorota Grabowska „Polska tolerancyjna”
  • II miejsce – jury nie przyznało nagrody
  • III miejsce – Jadwiga Smolicka-Dyrek „Kopiec”, Maria Urszula Tekieli „Rowerem przez miasto”
  • wyróżnienie – Marta Hawlena „Mim”

Nagroda publiczności:

  • kategoria przestrzeń – Barbara Radziszewska „Małopolski Ogród Sztuki”
  • kategoria wydarzenia – Barbara Radziszewska „Pochód kopernikański”
  • kategoria ludzie – Barbara Radziszewska „Ludzie Pól Nadziei”

Sign Up For Daily Newsletter

Stay updated with our weekly newsletter. Subscribe now to never miss an update!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!