Strona główna / Małopolska / Tarnów / Podwójne mistrzostwo Europy tarnowskich karateków

Podwójne mistrzostwo Europy tarnowskich karateków

Z dwoma złotym medalami wrócili reprezentanci Tarnowskiego Klubu Karate z rozgrywanych we Wrocławiu Mistrzostw Europy kadetów, młodzieżowców i seniorów EKO w karate shinkyokushin.

Rywalizację w kata wygrali Hanna Dyngosz oraz Eryk Dyngosz. Ona okazała się najlepsza w kategorii młodzieżowców (U-20), on triumfował w zmaganiach kadetów (U-16). Jak przeczytać można na oficjalnej stronie tarnowskiego klubu: – To niesamowite osiągnięcie jest wynikiem ich ciężkiej pracy, determinacji oraz niezwykłego zaangażowania. Hania i Eryk pokazali nie tylko wspaniałe umiejętności techniczne, ale także prawdziwego ducha sportowej rywalizacji i oddania swojej pasji.

Z dobrej strony pokazał się podczas wrocławskich mistrzostw również występujący w kumite w kategorii senior open, Miłosz Adamczyk. Po wygranych z zawodnikami z Łotwy i Litwy, w walce o awans do strefy medalowej uległ on późniejszemu mistrzowi, Gruzinowi Goderzi Kapanadze, zapewniając sobie miejsce w pierwszej ósemce mistrzostw.

Sign Up For Daily Newsletter

Stay updated with our weekly newsletter. Subscribe now to never miss an update!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!