Strona główna / Małopolska / Tarnów / Za nami XII Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę”

Za nami XII Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę”

Ponad 400 osób z całej Polski wzięło udział w XII Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę” w Tarnowie. Schole, zespoły, chóry oraz soliści podczas przeszło 70 konkursowych występów śpiewało o Bożym Miłosierdziu. Samorząd Województwa Małopolskiego podczas wydarzenia reprezentował wicemarszałek Ryszard Pagacz.

Gratuluję wszystkim uczestnikom wspaniałych występów. Pełni pasji i zaangażowania muzycy pokazali bardzo wysoki poziom artystyczny. Szczególne podziękowania kieruję do organizatorów już XII edycji tego pięknego festiwalu w Tarnowie– mówił wicemarszałek Ryszard Pagacz.

Laureatem Nagrody Grand Prix został zespół 'IGNIS’ z Tarnowa. Pełne wyniki festiwalowych występów TUTAJ. Główną nagrodą w konkursie była „Nutka miłosierdzia”, a na laureatów czekały także słodycze i nagrody pieniężne. Natomiast dla wszystkich uczestników przygotowano pamiątkowe dyplomy.

Organizatorami XII edycji festiwalu była Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie oraz z Fundacja „Podzielmy się pięknem i dobrem”. Patronem wydarzenia było Województwo Małopolskie.

Sign Up For Daily Newsletter

Stay updated with our weekly newsletter. Subscribe now to never miss an update!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!