Już w sobotę, 26 lipca o godz. 9.00, zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia biegowe dla dorosłych organizowane w ramach projektu „Trenuj w Krakowie!”, prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Tradycyjnie będzie to trening wyjazdowy, który tym razem odbędzie się w malowniczej Puszczy Niepołomickiej.
📍 Miejsce zbiórki: parking przy drodze krajowej nr 75
(bliższy jadąc od Niepołomic, dalszy od strony autostrady)
⏰ Start: godz. 9.00
Nie obowiązują zapisy – wystarczy przyjechać. Zajęcia skierowane są do wszystkich dorosłych, niezależnie od poziomu zaawansowania. Trening poprowadzi zespół wykwalifikowanych trenerów z doświadczeniem zawodniczym.
Program spotkania:
– krótkie wprowadzenie teoretyczne
– wspólna rozgrzewka
– rozbieganie w grupach (dystans dostosowany do poziomu uczestników)
– rozciąganie i relaks na zakończenie
Naturalne, miękkie ścieżki w Puszczy Niepołomickiej sprzyjają bieganiu i regeneracji – to świetna okazja, by połączyć aktywność fizyczną z relaksem na łonie przyrody.
Więcej informacji oraz regulamin zajęć można znaleźć na stronie: zis.krakow.pl


















