Dzięki szybkiej i skutecznej pracy funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu udało się zatrzymać sprawcę kradzieży roweru oraz odzyskać utracone mienie.
Do kradzieży doszło 28 września br. na terenie gminy Nowy Targ. Sprawa trafiła w ręce nowotarskich kryminalnych, którzy błyskawicznie podjęli działania operacyjne. Już 30 września mundurowi namierzyli i zatrzymali podejrzanego.
Mężczyzna został przewieziony do komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Podczas przesłuchania dobrowolnie poddał się karze.
Odzyskany rower wrócił już do właściciela.
Policjanci podkreślają, że sprawne działanie i szybkie zgłaszanie przestępstw pozwala znacznie zwiększyć szanse na odzyskanie skradzionego mienia.


















