Strona główna / Sport / Piłka Nożna / Kluby Krakowskie / Wieczysta Kraków / Michał Feliks żegna się z Wieczystą Kraków

Michał Feliks żegna się z Wieczystą Kraków

Michał Feliks nie jest już zawodnikiem Wieczystej Kraków. Klub poinformował, że kontrakt 26-letniego piłkarza został rozwiązany za porozumieniem stron, kończąc tym samym jego przygodę z żółto-czarnymi barwami.

Feliks dołączył do Wieczystej latem 2024 roku. W rundzie jesiennej rozgrywek Betclic II ligi wystąpił w 11 spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę. Wiosenną część sezonu spędził na wypożyczeniu do Warty Poznań, gdzie zbierał doświadczenie na zapleczu Ekstraklasy.

Po powrocie do Krakowa zawodnik występował w rezerwach Wieczystej, rywalizujących w IV lidze. Tam zaprezentował się z bardzo dobrej strony – jesienią zdobył aż 18 bramek, będąc jednym z najskuteczniejszych piłkarzy zespołu.

Klub w oficjalnym komunikacie podziękował zawodnikowi za reprezentowanie barw Wieczystej i życzył mu powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej. Na razie nie wiadomo, gdzie Michał Feliks będzie kontynuował swoją sportową drogę.

Sign Up For Daily Newsletter

Stay updated with our weekly newsletter. Subscribe now to never miss an update!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!