Michał Feliks nie jest już zawodnikiem Wieczystej Kraków. Klub poinformował, że kontrakt 26-letniego piłkarza został rozwiązany za porozumieniem stron, kończąc tym samym jego przygodę z żółto-czarnymi barwami.
Feliks dołączył do Wieczystej latem 2024 roku. W rundzie jesiennej rozgrywek Betclic II ligi wystąpił w 11 spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę. Wiosenną część sezonu spędził na wypożyczeniu do Warty Poznań, gdzie zbierał doświadczenie na zapleczu Ekstraklasy.
Po powrocie do Krakowa zawodnik występował w rezerwach Wieczystej, rywalizujących w IV lidze. Tam zaprezentował się z bardzo dobrej strony – jesienią zdobył aż 18 bramek, będąc jednym z najskuteczniejszych piłkarzy zespołu.
Klub w oficjalnym komunikacie podziękował zawodnikowi za reprezentowanie barw Wieczystej i życzył mu powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej. Na razie nie wiadomo, gdzie Michał Feliks będzie kontynuował swoją sportową drogę.


















